Ravens sa predstavia v Houstone, Patriots v Seattli

Dnes si opäť prídu na svoje aj priaznivci amerického futbalu. Z najvyššej súťaže NFL vám ponúkneme dva priame prenosy. Z Houstonu a zo Seattlu.

Houston na úvod podľahol Kansasu a dnes v noci nášho času zabojuje o prvé víťazstvo v novej sezóne. Nebude to však jednoduché, pretože jeho dnešným súperom bude Baltimore Ravens. Havrani boli v úvodnom zápase absolútne suverénny. Favorizovaný Cleveland zdolali 38:6. Zaujali najmä dvaja nováčikovia, ktorí boli okamžite nominovaní v ankete nováčik týždňa. Linebacker Patrick Queen, ktorý bol draftovaný v prvom kole, zaznamenal až 8 tacklov. Presne to bol dôvod, prečo ho Ravens angažovali. Running back J.K. Dobbins zase zaznamenal dva touchdowny. Hviezdou stretnutia bol jednoznačne Lamar Jackson. Keby najväčšia hviezda Ravens podávala takéto výkony počas celej sezóny, Baltimore môže skončiť vysoko.

Houston Texans – Baltimore Ravens

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Seattle vyzerá v tejto sezóne veľmi dobre. Už tak kvalitnú defenzívu ešte vylepšil Jamal Adams, ktorý prišiel z New Yorku Jets. V súvislosti s New England sa najviac hovorí o odchode legendárneho Toma Bradyho. Legendárny quarterback zatúžil po nových výzvach a zamieril do Tamby Bay, kde bude obliekať dres miestnych Buccaneers. Napriek tomu majú Patriots v tíme stále obrovskú kvalitu a či s Bradym, alebo bez neho budú útočiť na najvyššie priečky aj v tejto sezóne. Domáci sa budú spoliehať predovšetkým na Russela Wilsona, ktorý bol v prvom zápase sezóny absolútne fantastický. Skompletizoval 31 nahrávok z 35 a zaznamenal aj štyri touchdowny.

Seattle Seahawks – New England Patriots

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

DIGI Go

19:00 DS9 Indianapolis – Minnesota