Šláger v Baltimore, Chicago navštívia svätci

Sunday Night nám tento týždeň ponúkne tri zápasy najprestížnejšej súťaže amerického futbalu. Zavítame na tri futbalové štadióny.

Zápasom kola bude jednoznačne súboj v M&T Bank Stadium v Baltimore. Domácich Havranov príde preveriť suverénny Pittsburgh Steelers, ktorý ako jediný v lige doteraz nestratil ani bod. Havrani sú na treťom mieste s jednou porážkou. Prvú plánujú pripraviť práve oceliarom. Tento zápas napovie, či sú Steelers naozaj favoritom na zisk Superbowlu, alebo iba ťažili z pomerne ľahkého žrebu v úvode nového ročníka. Baltimore Ravens je pre mužstvo z Pittsburghu prvým náročným testom. Oceliari sa budú spoliehať na svoju fantastickú, výborne organizovanú defenzívu, ktorá rozhodla aj posledný súboj s Tennessee Titans. Útok opäť povedie skúsený quarterback Big Ben Roethlisberger, ktorý opäť hrá ako v najlepších rokoch.

18:55 DS3 Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

V noci sa presunieme do Chicaga. Domácich Bears preveria svätci z New Orleans. Hosťom chýbajú dve opory Thomas a Sanders a práve preto nie sú tak dominantní, ako by sa od nich očakávalo. Mužstvo zatiaľ ťahá Alvin Kamaru. Aj v oklieštenej zostave sa New Orleans podarilo vyhrať tri zápasy v rade. V Chicagu to však bude pre nich o niečo ťažšie. Obrana domácich je pevná a robí problémy aj tím najsilnejším mužstvám v lige. Chicago najmä vďaka nej dokázalo vyhrať päť zápasov zo siedmich. Problémom Bears je však veľmi neefektívny útok.

22:20 PS Chicago Bears – New Orleans Saints

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Dve hodiny po pol noci zamierime do Philadelphie. Eagles privítajú v domácej aréne kovbojov z Dallasu a pôjde o veľa. Sú to totiž rivali z východnej NFC divízie. Obaja vyhrali dva zápasy, takže sa v prípade víťazstva môžu posunúť do čela divíznej tabuľky. Tú zatiaľ vedú Eagles, ktorým sa v poslednom kole podaril zázrak. V posledných sekundách vybojovali dôležité  víťazstvo s Giants. Cowboys patrili pred sezónou k užšej špičke favoritov na víťazstvo v Superbowle, po siedmich kolách môžeme zhodnotiť, že sú najväčším sklamaním ročníka. Napriek tomu ich Eagles nemôžu podceniť. Dallas má neskutočne nabitú súpisku, ktorá sa môže z ničoho nič prebudiť a začať vyhrávať. Fanúšikovia veria, že sa zostava Dallasu prebudí už pred najbližším zápasom.

02:15 PS Philadelphia Eagles – Dallas Cowboys

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Extra GO
19:00 DS