Ravens čaká súboj s Bengals, Colts cestujú do Clevelandu

Dnes si opäť prídu na svoje fanúšikovia amerického futbalu. Piate kolo zámorskej súťaže odštartujeme v Baltimore. Pozrieme sa aj do Clevelandu a do Seattlu.

Havrani sa v poslednom zápase dokázali spamätať z prvej prehry v sezóne, ktorú im pripravil aktuálny majster Kansas City Chiefs. V poslednom zápase zdolali Redskins. Výkonom zaujal najmä Lamar Jackson. Americký quaterback zaznamenal v zápase s Washingtonom tri touchdowny a výraznou mierou sa postaral o tretie víťazstvo Ravens v sezóne. Dnes budú havrani favoritom na ďalší úspech. V domácej aréne privítajú Cincinnati Bengals, ktorí sa v novej sezóne zatiaľ tešili z víťazstva iba raz. Minulý týždeň si poradili s jaguármi z Jacksonvillu.

Baltimore Ravens – Cincinnati Bengals

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Krátko po desiatej si môžete vychutnať zápas v Clevelande. Domácich Browns preverí výber z Indianapolisu.  Mužstvu z Clevelandu sa v novej sezóne nečakane darí. Vyhralo tri zápasy zo štyroch a možno nečakane zamieša karty v boji o playoff. Colts sú na tom podobne. Vyhrali tri zápasy v rade a so začiatkom sezóny môžu byť spokojní. Tie najťažšie zápasy ich však ešte len čakajú. Až v nich sa ukáže, či majú na boj o playoff alebo nie.

Cleveland Browns – Indianapolis Colts

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Posledný súboj uvidíme nad ránom. Do Seattlu si pre body prídu Vikingovia z Minnesoty. Nebudú to mať vôbec jednoduché pretože Seahawks patria k najväčším favoritom súťaže. V poslednom kole sa síce s Dolphins trochu trápili ale v najdôležitejšom momente zabral Russell Wilson a tak ostáva Seattle aj po štvrtom kole bez straty bodu. Tím z Minnesoty uspel až vo štvrtom zápase, v ktorom si poradil s Houstonom Texans. Napriek tomu bude v tejto sezóne patriť k outsiderom súťaže a úspech so Seahawks by bol obrovským prekvapením.

Seattle Seahawks – Minnesota Vikings

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.