NFL pokračuje siedmym kolom

Z najprestížnejšej súťaže amerického futbalu NFL vám ponúkneme ďalšie tri zaujímavé zápasy. Futbalisti sa dnes pobijú o body v Houstone a vo Foxborough. Po polnoci vám ponúkneme aj súboj Arizony so Seattlom.

Program odštartujeme na DIGI Sport 3 súbojom Houstonu Texans s Green Bay Packers. Favoritom zápasu budú jednoznačne hostia, ktorí našli premožiteľa až v poslednom kole. O prvý skalp v sezóne sa postarali piráti z Tampy Bay. Packers dovtedy ťahali sériu piatich víťazstiev v rade a dnes plánujú odštartovať novú. Proti Houstonu by to mali zvládnuť. Texaský klub sa zatiaľ radoval z víťazstva iba v jednom prípade. V piatom kole splnil povinnosť a zdolal jaguárov z Jacksonvillu.

Aj druhý priamy prenos vám ponúkneme na stanici DIGI Sport 3. Patrioti sú v tejto sezóne obrovským sklamaním. Môže za to aj pandémia, pretože v tíme New England je viacero kľúčových hráčov pozitívnych. Problémy však majú viaceré tímy a Patriots sa na súčasnú situáciu nemôžu vyhovárať. Prehrali už tretíkrát v sezóne a prvýkrát od roku 2002 majú po piatich kolách zápornú bilanciu. Zaváhania sa pokúsia napraviť v dnešnom súboji so San Franciscom. Hostia predviedli po dvoch prehrách v rade perfektný výkon a zdolali LA Rams. Na tento výsledok sa pokúsia nadviazať ďalším úspechom.

Fanúšikovia, ktorí zajtra nevstávajú do práce si môžu vychutnať aj zápas v Arizone. Cardinals privítajú v šlágri kola v domácej aréne Seahawks zo Seattlu, ktorí ako jediní v konferencií National ešte nenašli premožiteľa. Favoritom na víťazstvo budú aj v šiestom zápase sezóny. Domáci ale svoju kožu určite nedajú zadarmo. V aktuálnej sezóne sa im vôbec nedarí zle. Vyhrali štyri zápasy zo šiestich a momentálne ťahajú sériu dvoch víťazstiev v rade. Vyhrali v New Yorku a naposledy aj v Dallase. Seahawks zatiaľ čaká najnáročnejší test v podobe divízneho rivala.

17:55 DS3 Houston Texans – Green Bay Packers 

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

21:20 DS3 New England Patriots – San Francisco 49ers 

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

01:15 PS Arizona Cardinals – Seattle Seahawks

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.