Obhajca trofeje zavíta na Miami, Steelers chcú napraviť prvé zaváhanie

V nedeľu večer a v pondelok ráno si opäť prídu na svoje priaznivci americkej NFL. V našom programe vám ponúkneme tri priame prenosy.

Prvý zápas uvidíme práve na Miami. Domáci Dolphins pôjdu do zápasu s obhajcom Superbowlu s úsmevom na tvári. Pittsburgh Steelers prehral prvý zápas sezóny a tak ani v tomto ročníku sa nedočkáme “Perfect season”. Držiteľom tohto rekordu je práve tím z Hard Rock Stadium. Dolphins majú samozrejme viacero dôvodov na úsmev. Z posledných ôsmich zápasov prehrali iba jediný a z outsidera sa postupne stáva ašpirant na ostup do play-off. Vo východnej divízii AFC je lepší už len výber z Buffala. Za vynikajúce výkony Dolphins môže predovštkým vynikajúco fungujúca obrana, ktorá patrí k najlepším v lige. Dolphins ešte môžu v tejto sezóne poriadne zamiešať kartami. To, ako veľmi možno zistíme už v dnešnom zápase s Kansas City Chiefs, ktorý bude napriek forme domácich favoritom duelu. Obhajca trofeje má po prvej prehre Steelers najlepšiu formu v súťaži. Vyhral sedem zápasov v rade a čo najrýchlejšie sa chce prepracovať na prvé miesto konferencie.

18:55 DS3 Miami Dolphins – Kansas City Chiefs

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Ďalšie dva zápasy odvysielame na stanici PREMIER Sport. Krátko po desiatej sa pozrieme do Las Vegas, kde uvidíme atraktívny súboj domácich Raiders s futbalistami Indianapolis Colts. Domáce mužstvo je napriek piatim prehrám z dvanástich zápasov stále v hre o play-off. Bude to však ešte poriadne napínavé a náročné. Víťazstvo s Colts by im určite pomohlo obtiažnu situáciu vylepšiť. Do vyraďovacích kôl sa však túžia prepracovať aj hráči Indianapolisu a vôbec to nemajú rozbehnuté zle. Ich divízny rival v minulom kole prehral a Colts to využili vo svoj prospech. Zdolali Texans a po týždni sa vrátili do čela divízie, kde sa plánujú udržať až do konca základnej časti.

22:10 PS Las Vegas Raiders – Indianapolis Colts

To najlepšie na záver. Nad ránom uvidíme súboj dvoch divíznych lídrov. Buffalo Bills vedie východnú divíziu AFC, zatiaľ čo Steelers napriek prvému zaváhaniu v sezóne dominujú severnej. Oveľa viac potrebujú víťazstvo domáci futbalisti, ktorým na chrbát dýchajú výborní Dolphins z Miami. Nebude to však jednoduché, pretože oceliari sa chcú okamžite vrátiť na víťaznú vlnu. Prekvapivá domáca prehra s Washingtonom by ale mohla lídrovi konferencie predsa len podlomiť nohy a práve Bills môžu byť tým súperom, ktorý pripraví Steelers druhú prehru v sezóne.

02:15 PS Buffalo Bills – Pittsburgh Steelers

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.