Využije Arizona s Tampou domáce prostredie?

V dnešnom programe si budú môcť fanúšikovia amerického futbalu vychutnať až tri zápasy. Dva vám ponúkneme v priamom prenose na PREMIER Sport, jeden si môžete naladiť na našej platforme Extra GO.

Najskôr sa pozrieme na State Farm Stadium v Arizone. Domáci výber je zatiaľ príjemným prekvapením konferencie National Football. Cardinals vyhrali päť zápasov zo siedmich a figurujú na štvrtom mieste tabuľky, v západnej divízii NFC sú hneď za lídrom zo Seattlu. Minulý týždeň oddychovali a mohli sa zodpovedne pripravovať na záverečné zápasy kalendárneho roku, v ktorých sa budú usilovať o postup do play-off. Dnes sa im do cesty postavia delfíny z Miami, ktorý ťahajú sériu troch víťazstiev v rade a formu plánujú potvrdiť aj dnes.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Po polnoci sa presunieme na Raymond James Stadium do Tampy. Piráti v ňom v jednom zo šlágrov kola privítajú futbalistov New Orleans Saints a pôjde skutočne o veľa. V priamom súboji sa stretnú dva najlepšie celky NFC divízie juh. Buccaneers mali v poslednom zápase s Giants väčšie problémy, ako sa pôvodne očakávalo, úlohu napriek tomu splnili a dosiahli šieste víťazstvo v sezóne. Svätci vyhrali päťkrát, odohrali však o jeden zápas menej. Do zostavy pirátov sa vráti Antonio Brown, ktorý by mal zvýšiť útočnú silu mužstva. Dnes to bude mimoriadne potrebné.

Extra GO
18:55 DS9 Buffalo Bills – Seattle Seahawks