Panthers opäť vyzvú Falcons

Ôsme kolo zámorskej NFL odštartujeme v Caroline na štadióne Panthers. Domáci výber sa po dvoch neúspechoch pokúsi vrátiť na víťaznú vlnu.

Panteri k tomu majú celkom ideálnu príležitosť, pretože vo svojom stánku privítajú nevýraznú Atlantu, ktorá doteraz dokázala uspieť iba v jednom zápase zo siedmich. Po úspechu v Minnesote proti miestnym Vikings prišlo ďalšie veľké sklamanie. V súboji s Detroit Lions viedli Falcons do predposlednej minúty, nakoniec im podľahli o jeden bod vďaka Hockensonovmu touchdownu a extra bodu, ktorý si pripísal Matt Prater. Podobné sklamania zažívajú Falcons pomerne často.

Panteri ťahali sériu troch víťazstiev v rade a patrili k prekvapeniam úvodu sezóny. Tretie víťazstvo v rade si pripísali práve v súboji s Falcons, takže dnes uvidíme odvetu. Po súboji s Atlantou však nasledovali dve prehry, keď panteri nestačili na medveďov z Chicaga a vzápätí ani na svätcov z New Orleans. V oboch stretnutiach im ale chýbala jedna z najväčších hviezd súpisky. Christian Jackson McCaffrey by však už dnes mohol nastúpiť a pomôcť svojmu tímu najmä v ofenzíve, ktorá sa bez neho trápila.

Carolina Panthers – Atlanta Falcons

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.