Packers privítajú panterov, Bills cestujú do Denveru

Tento víkend bude priaznivý aj pre fanúšikov amerického futbalu. Okrem tradičných nedeľných zápasov sa na trávnik pozrieme aj v sobotu.

Najprv zavítame na Empower Field at Mile High v Denveri, kde svoje domáce zápasy hrávajú Broncos. Tí boli naposledy úspešní, keď si poradili s futbalistami Caroliny Panthers. Vynikajúci zápas opäť odohral Drew Lock. V každom prípade sa v Denveri s play-off príliš nepočíta. V nabitej západnej divízii AFC s Chiefs a Raiders je to nesmierne náročné. Do play-off naopak mieria futbalisti Buffala Bills, ktorí suverénnym spôsobom vedú východnú divíziu AFC. V tejto sezóne vyhrali desať zápasov z trinástich a sú tretím najlepším tímom konferencie.

Prvú pol hodinu stretnutia odvysielame na stanici DIGI Sport 3. Po skončení posledného zápasu Premier League sa presunieme na PREMIER Sport.

22:25 DS3, 22:55 PS Denver Broncos – Buffalo Bills 

Na PREMIER Sport odvysielame aj nočný zápas v Green Bay. Packers privítajú na Lambeau Field futbalistov Caroliny Panthers a nič iné ako víťazstvo si nepripúšťajú. Panthers patria medzi najhoršie tímy sezóny. Vo svojej divízii sú na poslednom mieste. Dnes sa na nich chystá nabitý útok Green Bay v čele s výborne hrajúcim Aaronom Rodgersom, ktorý je v životnej forme. Ak si Green Bay dokáže udržať aktuálnu formu, môže byť vážnym kandidátom na zisk Superbowlu.

2:10 PS Green Bay Packers – Carolina Panthers

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.