Pripravia havrani rivalov o neporaziteľnosť?

Pre fanúšikov amerického futbalu máme dnes pripravenú lahôdku, suverénny líder tabuľky a najlepší celok prebiehajúcej sezóny privíta v domácej aréne divízneho rivala z Baltimore.

Pittsburgh Steelers je aj po desiatom kole sezóny bez straty bodu a zatiaľ suverénne kraľuje konferencii American Football. Lídrom je samozrejme aj vo svojej divízii AFC sever, v ktorej figuruje aj celok Baltimore Ravens. Havrani mali pred sezónou veľké ambície a boli pasovaní do úlohy jedného z favoritov na zisk Superbowlu. Realita je taká, že prehrali až tri zápasy z posledných štyroch a bude to pre nich poriadna drina prebojovať sa vôbec do play-off. Momentálne sú až na treťom mieste divízie, dnes ich čaká ten najťažší možný súper. Partia okolo Lamara Jacksona bude na úspech potrebovať výkon sezóny, veľa času totiž už Ravens neostáva.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Dnes večer ale bude mať obrovskú motiváciu a tou je ukončiť “perfect season” divíznemu rivalovi, ktorí zatiaľ kráča ročníkom absolútne bezchybne. V poslednom zápase si bez väčších problémov poradili s Jaguars a favoritom na víťazstvo bude aj dnes. Súpisku Ravens tvrdo zasiahla pandémia a do väčšiny zápasov nastupuje v provizórnej zostave, čo sa odráža aj na výkonoch mužstva. Steelers podobné problémy riešiť nemusia a preto si budú chcieť vybojovať play-off čo najskôr.

21:35 PS Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens