UFC Fight Night: Brunson vs Holland

V noci zo soboty na nedeľu nás čaká ďalší atraktívny event UFC vo Vegas. Hlavným zápasom večera bude súboj dvoch bojovníkov z TOP 10 strednej váhy.

V Las Vegas v Apex Centre sa v hlavnom zápase večera pobije Derek Brunson s Kevinom Hollandom. Obaja majú na konte vydarené víťazné série. Bojovník, ktorý ju dnes v noci natiahne poskočí do prvej päťky. Bude to zápas ostrieľaného bojovníka proti vychádzajúcej hviezde.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stávkové kancelárie favorizujú mladého Kevina Hollanda (21-5), o ktorom sa v minulosti špekulovalo ako o súperovi Macha Muradova. 28-ročný Američan vyhral 5-krát v rade. Naposledy ukončil šikovným spôsobom bývalého šampióna Jacarého Souzu.

37-ročný veterán ale rozhodne nepovedal v klietke posledné slovo. Derek Brunson (21-7) triumfoval trikrát v rade. Posledné víťazstvo si pripísal v súboji s Edmenom Shahbazyanom. V jeho prospech by mohla hrať okrem skúseností aj fyzička. Zápas je vypísaný na päť kôl.

Staňte sa súčasťou vysielania PREMIER SPORT aj vy! Pýtajte sa komentátora Tomáša Bahníka a jeho hosťa trénera Tomáša Kohouta na to, čo vás zaujíma. Svoje otázky môžete posielať už teraz.

UFC Fight Night: Hlavná karta (komentujú T. Bahník, T. Kohout)
Derek Brunson vs Kevin Holland
Gregor Gillespie vs Brad Riddell
Tai Tuivasa vs Don’tale Mayes
Adrian Yanez vs Gustavo Lopez 
Max Griffin vs Kenan Song
Cheyanne Buys vs Montserrat Ruiz