UFC Fight Night: Vettori vs Holland

Už v sobotu večer je na programe ďalší turnaj UFC. V hlavnom zápase uvidíme súboj dvoch zápasníkov z TOP 10 strednej váhy.

Kevin “The Trailblazer” Holland (21:6) sa objaví v oktagone UFC v hlavnom zápase večera druhýkrát po 21 dňoch, čím vyrovná rekord Michaela Bispinga a Deivesona Fugueireda. V klietke zastúpil Darrena Tilla, ktorý musel na poslednú chvíľu odstúpiť kvôli zlomenine kľúčnej kosti.

Hollandovi to naposledy nevyšlo. V zápase na 5 kôl podľahol celkom jednoznačne Derekovi Brunsonovi. Po zápase bol veľmi kritizovaný za to, že sa viac sústredil na šou, ako na svoj vlastný výkon a práve to bol dôvod, prečo prehral. Teraz dostane šancu napraviť svoj biedny výkon.

Do cesty sa mu postaví “The Italian Dream” Marvin Vettori (16:4). Nebezpečný Talian má na konte 4 víťazstvá v rade. Naposledy si poradil v zápase na 5 kôl s Jackom Hermanssonom. Ďalším víťazstvom by sa aktuálna šestka rebríčka mohla priblížiť k titulovej šanci.

Zaujímavý bude určite aj hlavný predzápas večera. Narazia na seba dvaja zápasníci, ktorí ťahajú impozantnú sériu víťazstiev. Sodiq Yusuff vyhral šesť zápasov v rade, z toho 4 v UFC. Postaví sa Arnoldovi Allenovi, ktorý nenašiel premožiteľa v deviatich zápasoch v rade.

UFC Fight Night: MAIN CARD (komentujú Petrgál, Kohout)
Marvin Vettori vs. Kevin Holland
Arnold Allen vs. Sodiq Yusuff 
Sam Alvey vs. Julian Marquez
Nina Ansaroff Nunes vs. Mackenzie Dern 
Mike Perry vs. Daniel Rodriguez

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.