Vzchopí sa obrana Green Bay ?

Deviate kolo americkej NFL odštartujeme už dnes nad ránom v San Franciscu. Domáci výber privíta jedného z favoritov súťaže.

Green Bayer Packers túto úlohu v posledných dvoch týždňoch vôbec nepotvrdzujú. Z troch zápasov dokázali prehrať hneď dva. V polovici októbra najprv vyškolili obranu Packers piráti z Tampy o pár dní neskôr ju dokázali prekvapiť aj Vikingovia z Minnesoty. Prehra s Tampou by predsa len nebola až takou pohromou, pretože ide o ďalšieho favorita a koniec koncov, bolo to prvé zaváhanie Packers v aktuálnej sezóne. Výkon s Vikingami už ale ospravedlniť nejde.

Útoku sa pomerne darilo, ale defenzíva predvádzala fatálne chyby, ktoré dokázal outsider z Minnesoty využiť vo svoj prospech. Obrancovia Green Bay by sa mali zamyslieť, pretože podobný výkon proti silnejším ofenzívam rozhodne stačiť nebude. Dnes si potrebujú zvýšiť sebavedomie a vrátiť sa na víťaznú vlnu. Do cesty sa im postaví pomerne prijateľný súper zo San Francisca, ktorý stihol prehrať už polovicu zápasov a patrí mu až posledné miesto vo svojej divízii.

2:15 PS San Francisco 49ers – Green Bay Packers

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.