NFL sa hlási z Caroliny a Los Angeles

Tradičný Sunday Night plný amerického futbalu si budú môcť priaznivci tohto športu vychutnať aj dnes. Na PREMIER Sport vám ponúkneme až tri priame prenosy.

Krátko pred siedmou hodinou nášho času otvoríme desiate kolo najprestížnejšej súťaže v americkom futbale v Caroline. Domáci Panteri sa postavia divíznemu rivalovi a jednému z hlavných kandidátov na zisk Superbowlu z Tampy. Fanúšikovia pirátov veria, že sa ich miláčikovia stihli spamätať zo zahanbujúcej prehry z minulého kola. Dlhoočakávaný súboj dvoch legendárnych quaterbackov Brady versus Brees skončil oveľa lepšie pre druhého menovaného. Buccaneers podľahli lídrovi divízie celkom jednoznačne 3:38. Bola to najvyššia prehra Toma Bradyho v kariére. Tampa sa potrebuje z tohto sklamania čo najskôr spamätať. Ideálnym spôsobom bude víťazstvo. Domáci však budú chcieť favoritovi zasadiť druhú ranu v krátkom čase a oplatiť mu prehru z druhého kola. Tampa vtedy v domácom prostredí vyhrala 31:17.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

O pár hodín neskôr sa o slovo prihlásia barani z Los Angeles, ktorí v domácom prostredí privítajú výber zo Seattlu. Ostrosledovaný duel tretieho najlepšieho celku konferencie so šiestym sľubuje napínavé futbalové predstavenie. Seahawks vyhrali v aktuálnej sezóne šesť zápasov z ôsmich. Dve prehry si však pripísali v posledných troch kolách. Naposledy prišli s dlhým nosom z Buffala. Rams si v doterajšom priebehu pripísali už tri prehry. V poslednom zápase nestačili na delfínov z Miami. V súbojoch s divíznym rivalom sa im však v posledných rokoch darí. Vyhrali až štyri stretnutia z posledných piatich. Dnes by potrebovali pridať ďalšie, ak chcú živiť nádej na postup do play-off.

Pre fanúšikov, ktorým postačí len pár hodín spánku tu máme jednu špecialitu. Na Gillette Stadium vo Foxborough uvidíme súboj domácich Patriots s Baltimore Ravens. Oveľa lepšia nálada momentálne panuje v kabíne hostí. Z posledných piatich zápasov si pripísali hneď štyri víťazstvá, vďaka čomu figurujú na druhom mieste divízie AFC Sever hneď za neporazeným Pittsburgom Steelers. New England Patriots sa naopak podarilo ukončiť čiernu sériu, po štyroch prehrách v rade konečne okúsilo chuť z víťazstva. V poslednom kole dokázalo v mestskom derby uspieť na štadióne Jets. Odchod Toma Bradyho je však citeľný a fanúšikovia Patriots veľa dôvodov na radosť nemajú. Víťazstvo s posledným celkom súťaže ich rozhodne neuteší.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.