Sledujte DIGI Sport, tipujte výsledky s FansPatriot a hrajte o ceny od Fortuny

Sledujte tie najlepšie futbalové súťaže sveta vo vysielaní DIGI Sport, tipujte ich výsledky v aplikácii FansPatriot a buďte v hre o ceny od stávkovej spoločnosti Fortuna.

Stiahnite si zadarmo do svojho mobilu aplikáciu FansPatriot (urobiť tak môžete tu), po jej spustení si v sekcii Súťaže zvoľte Tipovanie s TV DIGI Sport a pridávajte počas celého trvania súťaže svoje tipy na výsledky zápasov anglickej Premier League, španielskej LaLigy, talianskej Serie A a nemeckej Bundesligy.

Tipovať jednotlivé duely môžete najneskôr 5 minút pred ich oficiálnym začiatkom. Za správne tipy budete získavať body, trio hráčov s najvyšším bodovým ziskom na konci súťaže získa vouchere na tipovanie v stávkovej spoločnosti Fortuna.

Základné pravidlá

1. Hrať môže každý, no výhru od spoločnosti Fortuna môže získať len osoba staršia ako 18 rokov.

2. Za každý úspešný tip na víťaza/remízu (1, X, 2) získavate 1 bod, v prípade uhádnutia presného výsledku získavate namiesto jedného až 3 body.

3. Každý hráč môže mať len jedno konto, respektíve jeden nick.

4. Hráč, ktorý bude porušovať pravidlá hry, bude z hry vyradený.

5. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším počtom získaných bodov za stanovené obdobie. V prípade rovnosti bodov vyhráva hráč s vyšším počtom odoslaných tipov.

6. Súťaž prebieha od 5. októbra do 5. novembra 2018.

Štatút súťaže nájdete tu.