Úspešnosť nasadených osem z jedenástich (ATP Acapulco a Dubaj)

Tenisové turnaje ATP v Acapulcu a Dubaji pokračovali ďalšími zápasmi.

Nadal a A. Zverev do 2. kola, Kyrgios titul neobháji (ATP Acapulco)

Zo sedmičky nasadených hráčov, ktorí sa objavili v utorkovom programe turnaja v Acapulcu, postúpili do ďalšieho kola šiesti. Obhajca minuloročného triumfu a šestka podujatia Nick Kirgios svoj zápas nedohral.

ATP Acapulco 1. kolo
Rafael Nadal (1) – Pablo Andujar-Alba 6:3, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Alexander Zverev (2) – Jason Jung 7:6 (6), 6:1

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Felix Auger-Aliassime (4) – Alex Bolt 6:3, 7:6 (5)
John Isner (5) – Mischa Zverev 6:3, 7:6 (4)
Ugo Humbert – Nick Kyrgios (6) 6:3, Kyrgios skreč
Grigor Dimitrov (7) – Damir Džumhur 6:3, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Dušan Lajovič (8) – Steve Johnson 6:7 (5), 6:4, 6:3
Pedro Martinez – Radu Albot 6:3, 6:2
Soonwoo Kwon – Taro Daniel 6:2, 2:6, 6:3
Taylor Fritz – John Millman 7:5, 3:6, 6:1

Priame prenosy streda 26.2. na DS3
23:00 Kyle EDMUND – Felix AUGER-ALIASSIME (komentuje M. Mažec)
01:00 Tommy PAUL – Alexander ZVEREV (M. Mažec)
03:00 Ugo HUMBERT – Taylor FRITZ (T. Bahník)
05:00 Rafael NADAL – Miomir KECMANOVIČ (T. Bahník)

Tsitsipas bez problémov, Fognini a Bautista-Agut končia (ATP Dubaj)

V Dubaji v noci z utorka na stredu zaznamenali nasadení hráči 50-percentnú úspešnosť. Kým Tsitsipas a Paire nezaváhali, Fignini a Bautista-Agut sa s turnajom lúčia.

ATP Dubaj 1. kolo
Stefanos Tsitsipas (2) – Pablo Carreno-Busta 7:6 (1), 6:1
Daniel Evans – Fabio Fognini (4) 3:6, 6:4, 7:5
Jan-Lennard Struff – Roberto Bautista-Agut (5) 7:6 (2), 7:5
Benoit Paire (8)- Marin Čilič 2:6, 7:5, 7:6 (1)
Dennis Novak – Prajnesh Gunneswaran 6:4, 6:3
Jasutaka Učijama – Lu Yen-Hsun 3:6, 6:1, 6:2
Alexander Bublik – Hubert Hurkacz 6:2, 7:5
Filip Krajinovič – Joao Sousa 4:6, 6:3, 6:3
Pierre-Hugues Herbert – Jošihito Nišioka 7:5, 6:2
Nikoloz Basilašvili – Ricardas Berankis 5:7, 7:6 (2), 6:3

Priame prenosy streda 26.2. na DS3
11:00 Andrej RUBĽOV – Filip KRAJINOVIČ (komentuje M. Petro)
13:00 Alexander BUBLIK – Stefanos TSITSIPAS (M. Petro)
16:00 Novak DJOKOVIČ – Philipp KOHLSCHREIBER (M. Vaňous)
18:00 Gael MONFILS – Jasutaka UČIJAMA (M. Vaňous)