Djokovič s prehľadom, čierny deň favoritov v Mexiku (ATP Acapulco a Dubaj)

Novak Djokovič stratil v 2. kole na turnaji v Dubaji iba štyri gemy a bez problémov postúpil do štvrťfinále. v ktorom ho vyzve nasadená sedmička Karen Chačanov. Ďalej idú aj dvojka podujatia Stefanos Tsitsipas, trojka Gael Monfils, či šestka Andrej Rubľov.

ATP Dubaj 2. kolo
Novak Djokovič (1) – Philipp Kohlschreiber 6:3, 6:1

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stefanos Tsitsipas (2) – Alexander Bublik 7:6 (1), 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Gael Monfils (3) – Jasutaka Učijama 6:1, 6:2

Andrej Rubľov (6) – Filip Krajinovič 7:6 (3), 6:0

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Karen Chačanov (7) – Dennis Novak 6:3, 6:4
Daniel Evans – Pierre-Hugues Herbert 7:5, 3:6, 7:6 (7)
Jan-Lennard Struff – Nikolos Basilašvili 6:1, 6:0
Richard Gasquet (Fr.) – Benoit Paire (8-Fr.) 6:4, 6:4

Priame prenosy štvrťfinále na DS3 – Streda 27.2.
12:00 Andrej RUBĽOV – Daniel EVANS (komentuje M. Vaňous)
14:00 Jan-Lennard STRUFF – Stefanos TSITSIPAS (M. Vaňous)
16:00 Novak DJOKOVIČ – Karen CHAČANOV (M. Petro)
18:00 Gael MONFILS – Richard GASQUET (M. Petro)

V Acapulcu skončili ďalší traja nasadení hráči

Dvojka turnaja Alexander Zverev sa vo štvrťfinále nepredstaví, rovnako tak boje na turnaji končia aj pre štvorku Felixa Auger-Aliassimeho a  osmičku Dušana Lajoviča. Medzi najlepšou osmičkou naopak nebudú chýbať najvyššie nasadený Rafa Nadal, trojka Stan Wawrinka, päťka John Isner, či sedmička Grigor Dimitrov.

ATP 500 Acapulco 2. kolo
Rafael Nadal (1) – Miomir Kecmanovič 6:2, 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Tommy Paul – Alexander Zverev (2) 6:3, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stan Wawrinka (3) – Pedro Martinez 6:4, 6:4
Kyle Edmund – Felix Auger-Aliassime (4) 6:4, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

John Isner (5) – Marcos Giron 6:3, 7:6 (4)
Grigor Dimitrov (7) – Adrian Mannarino 6:7 (8), 6:2, 7:6 (2)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Soonwoo Kwon – Dušan Lajovič (8) 7:6 (2), 6:0
Taylor Fritz – Ugo Humbert 6:4, 6:1

Priame prenosy štvrťfinále na DS3 – Štvrtok 28.2.
00:00 John ISNER – Tommy PAUL (T. Bahník)
01:00 Taylor FRITZ – Kyle EDMUND (T. Bahník)
03:00 Stan WAWRINKA – Grigor DIMITROV (M. Mažec)
05:00 Rafael NADAL – Soonwoo KWON (M. Mažec)