Turnaje v Bazileji a Viedni sľubujú atraktívne súboje

Počas najbližších dní budeme vo vysielaní DIGI SPORT svedkami bojov na tenisových turnajoch ATP vo Viedni a Bazileji.

Na oboch podujatiach sa predstavia viacerí hráči zo svetovej špičky. Vo Viedni sa môžete tešiť na Dominica Thiema, Karena Chačanova, Mattea Berrettiniho, Gaela Monfilsa, Diega Schwartzmana, Felixa Auger-Aliassimeho, Grigora Dimitrova, či Guida Pellu.

V Bazileji sa zas spolu s obhajcom minuloročného prvenstva Rogerom Federerom predstavia aj Alexander Zverev, Stefanos Tsitsipas, Fabio Fognini, Roberto Bautista Agut, Stan Wawrnika, Marin Čilič, či Benoit Paire.

Výsledky 1. kola

ATP 500 Series Viedeň na DS3
Diego Schwartzman
 – Pierre-Hugues Herbert 6:4, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Matteo Berrettini – Kyle Edmund 3:6, 6:3, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Grigor Dimitrov – Damit Džumhur 6:3, 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Karen Chačanov – Hubert Hurkacz 6:4, 7:6 (3)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Pablo Carreňo Busta – Denis Shapovalov 6:3, 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Andrej RubľovAlexander Bublik 6:1, 6:7 (3), 7:6 (6)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Gael Monfils – Dennis Novak 2:6, 7:5, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Sam Querrey – Adrian Mannarino 6:3, 6:4
Michail Kukuškin – Borna Čorič 6:4, 6:4

2. kolo
Matteo Berrettini (3-Tal.) – Grigor Dimitrow (Bul.) 7:6 (5), 7:6 (1)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Dominic Thiem – Fernando Verdasco 3:6, 6:3, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Andrej Rubľov – Chung Hyeon 6:4, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Diego Schwartzman Sam Querrey 6:7 (5), 6:4, 7:6 (5)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Karen Chačanov – M. Fucsovič 1:1 (skreč Fucsovič)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Gael Monfils – Jannik Sinner  6:3, 7:6 (8)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Pablo Carreno Busta – Michail Kukuškin 6:7 (3), 6:4, 6:1
Aljaž Bedene – Gilles Simon 6:2, 3:6, 6:3

Štvrťfinále
Diego Schwartzman – Karen Chačanov 7:6(6), 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Matteo Berrettini – Andrej Rubľov 7:5, 7:6 (4)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

A. Bedene – G. Monfils 5:7, 1:6

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Semifinále
Dominic Thiem – Matteo Berrettini 3:6, 7:5, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Gael Monfils – Diego Schwartzman 3:6, 2:6

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

FINÁLE

Dominic Thiem – Diego Schwartzman 3:6, 6:4, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

ATP 500 Series Bazilej na DS2

1.kolo
David Goffin – Marin Čilič  6:4, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stanislas Wawrinka – Pablo Cuevas 6:3, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Frances Tiafoe  Daniel Evans 6:4, 6:2
Roger Federer – Peter Gojowczyk 6:2, 6:1
Ričardas Berankis – Pablo Andujar 6:1, 6:1
Filip Krajinovič – Laslo Djere 6:1, 6:4

2. kolo:
Roger Federer  – Radu Albot 6:0, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Jan-Lennard Struff – Henri Laaksonen 6:3, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stefanos Tsitsipas Ricardas Berankis 6:7 (4), 6:2, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Roberto Bautista Agut – Richard Gasquet 6:2, 4:6, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stan Wawrinka – Frances Tiafoe 6:3, 3:6, 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Filip Krajinovič – Fabio Fognini 6:2, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Alex de Minaur – Taylor Harry Fritz 6:3, 6:3
Reilly Opelka – David Goffin6:7 (4), 7:6 (4), 7:5

Štvrťfinále
Reilly Opelka –
Roberto Bautista Agut 6:3, 3:6, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Alex de Minaur – Jan-Lennard Struff 6:4, 7:6 (4)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stefanos Tsitsipas Filip Krajinovič 3:6, 6:4, 6:4

Semifinále
Reilly Opelka – Alex De Minaur 6:7 (2), 7:6 (4), 6:7 (3)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Roger Federer – Stefanos Tsitsipas 6:4, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

FINÁLE

Roger Federer – Alex De Minaur 6:2, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.