Mužská tenisová elita sa presúva do Šanghaja

V pondelok si prídu na svoje najmä fanúšikovia tenisu. V našom vysielaní sa pozrieme do Šanghaja, ktorý je ďalšou zastávkou ázijského turné. Na turnaji nebudú chýbať také mená ako Novak Djokovič, Dominic Thiem, Daniil Medvedev, či nestarnúci Roger Federer.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

PRIAME PRENOSY NEDEĽA 13.10.

ATP Masters 1000 Šanghaj finále od 10:30 DS3
Daniil Medvedev – Alexander Zverev (komentuje M. Vaňous)

Spolu s podujatím v Šanghaji sa na konci týždňa pozrieme aj na vyvrcholenie turnaja WTA v čínskom Tiencin.

WTA International Tiencin semifinále od 07:30 na DS5
R. Petersonová – H. Watsonová (komentuje M. Mažec)

Výsledky

Pondelok: Postup Murrayho, Monfilsa a Fogniniho, Schwartzman končí

1. kolo
Denis Shapovalov – Frances Tiafoe 6:4, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Gael Monfils (9) – Lorenzo Sonego 7:5, 6:7 (1), 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Andy Murray – Juan Ignacio Londero 2:6, 6:2, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Fabio Fognini (10) – Sam Querrey 6:4, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Pablo Carreno Busta – Ce Čang 6:3, 2:6, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Felix Auger-Aliassime – Alexander Bublik 7:6 (5), 4:0

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Andrej Rubľov – Borna Čorič 6:4, 7:6 (4)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Cameron Norrie – Gilles Simon 7:5, 6:2
Michail Kukuškin – Miomir Kecmanovič 7:6 (4), 6:4
Albert Ramos-Vinolas – Marin Čilič 6:4, 6:4
Vasek Pospisil – Diego Schwartzman 7:6 (2), 6:2
Benoit Paire – Marco Cecchinato 6:2, 7:5
Christian Garin – Pablo Cuevas 6:1, 6:4
Jeremy Chardy – Kyle Edmund 6:4, 7:6 (3)
David Goffin – Richard Gasquet 6:2, 6:3
Matteo Berrettini – Jan-Lennard Struff 6:2, 6:1
John Isner – Alex De Minaur 7:6 (1), 6:4
Lucas Pouille – Če Li 6:7 (4), 6:4, 6:4
John Millman – Guido Pella 6:3, 7:5

2.kolo

Albert Ramos-Vinolas – Roger Federer 2:6, 7:6 (5)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Daniil Medvedev – Cameron Norrie 6:3, 6:1

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Felix Auger-Aliassime – Stefanos Tsitsipas 6:7 (3), 6:7 (3)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Alexander Zverev – Jeremy Chardy 7:6 (13), 7:6 (3)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Novak Djokovič – Denis Šapovalov 6:3, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Pablo Carreno Busta – Dominic Thiem 6:7 (3), 3:6

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

David Goffin – Michail Kukuškin 6:2, 3:0 – Kukuškin skrečoval

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Fabio Fognini – Andy Murray 7:6 (4), 2:6, 7:6 (2)
Nikoloz Basilašvili – Benoit Paire 6:4, 1:6, 6:1
Hubert Hurkacz – Gael Monfils 6:2, 7:6 (1)
Vasek Pospisil – Joao Sousa 6:3, 7:5
John Isner – Lucas Pouille 7:5, 6:3
Matteo Berrettini – Christian Garin 6:3, 6:3
Karen Chačanov – Taylor Harry Fritz 6:2, 6:4
Roberto Bautista Agut – Reilly Opelka 6:4, 7:5
John Millman – Rubľov 2:6, 0:6

Osemfinále

Roger Federer (2) – David Goffin (13) 7:6 (7), 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Alexander Zverev (5) – Andrej Rublev 6:0, 7:6 (4)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Novak Djokovič (1) – John Isner (16) 7:5, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stefanos Tsitsipas (6) – Hubert Hurkacz 7:5, 3:6, 7:6 (5)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Fabio Fognini (10) – Karen Chačanov (7) 6:3, 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Matteo Berrettini (11) – Roberto Bautista-Agut (8) 7:6 (5), 6:4
Daniil Medvedev (3) – Vasek Pospisil 7:6 (7), 7:5
Dominic Thiem (4) – Nikoloz Basilašvili (15) 6:3, 6:4

Semifinále

Daniil Medvedev (3) – Stefanos Tsitsipas (6) 7:6 (5), 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Alexander Zverev (5) – Matteo Berrettini (11) 6:3, 6:4

Finále

Daniil Medvedev – Alexander Zverev 6:4, 6:1

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.