Muži si zmerajú sily v Tokiu a Pekingu

Nielen ženy, ale aj muži sa pobijú o body do rebríčka ATP v Ázii. V našich priamych prenosoch zavítame do Tokia a Pekingu.

Priame prenosy sobota 5.10.

ATP 500 Series Tokio semifinále od 06:00 na DS2
Reilly OPELKA – John MILLMAN (komentuje M. Petro)
Novak DJOKOVIČ – David GOFFIN (M. Petro)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

ATP 500 Series Peking semifinále na DS3
10:30 Dominic THIEM – Karen CHAČANOV (D. Pavlík)
15:00 Stefanos TSITSIPAS – Alexander ZVEREV (D. Kríž)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

VÝSLEDKY

ATP Peking
Pondelok: Chačanov aj Zverev do 2. kola

1. kolo
A. Rubľov – G. Dimitrov 6:2, 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

K. Chačanov – P. Cuevas 6:2, 7:6 (7)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

J. Chardy – M. Cecchinato 6:7 (7), 6:3, 7:6 (4)
Č. Čang – K. Edmund 6:4, 3:6, 7:6 (5),
A. Zverev – F, Tiafoe 6:3, 6:2,
C. Norrie – C. Garin 7:6 (5), 1:0, Garin skrečoval
D. Evans – Č. Li 6:3, 6:4

Utorok: Andy Murray úspešný, Bautista-Agut aj Monfils končia

1. kolo
Dominic Thiem – Richard Gasquet 6:4, 6:1

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Andy Murray – Matteo Berrettini 7:6 (2), 7:6 (7)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Diego Sebastian Schwartzman – Fernando Verdasco 6:4, 3:6, 6:3
Fabio Fognini – Michail Kukusškin 6:4, 4:6, 7:6 (6)
Nikoloz Basilašvili – Guido Pella 6:4, 7:6 (3)
Stefanos Tsitsipas – Dusan Lajovič 4:6, 6:3, 6:4
John Isner – Gael Monfils 6:4, 6:7 (5), 6:3
Felix Auger-Aliassime – Albert Ramos-Vinolas 6:3, 6:4
Sam Querrey – Roberto Bautista-Agut 7:6 (2), 4:1 – Bautista-Agut skrečoval

Streda: Murray opäť vyhral, vo štvrťfinále ho čaká Thiem

2. kolo
Andy Murray – Cameron Norrie 7:6 (6), 6:7 (4), 6:1

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Fabio Fognini – Andrej Rubľov 6:3, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Karen Chačanov – Jeremy Chardy 7:6 (0), 7:6 (5)
Dominic Thiem – Č’-čen Čang 6:3, 6:3

Štvrtok: Nasadení Tsitsipas a A. Zverev postúpili do štvrťfinále

2. kolo
John Isner – Daniel Evans 7:6 (3), 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stefanos Tsitsipas – Nikoloz Basilašvili 4:6, 6:3, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Sam Querrey – Diego Sebastian Schwartzman 7:6 (2), 6:7 (6), 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Alexander Zverev – Felix Auger-Aliassime 6:3, 6:1

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Piatok: Andy Murray skončil vo štvrťfinále

Štvrťfinále
Alexander Zverev (2) – Sam Querrey 7:6 (3), 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Karen Chačanov (4) – Fabio Fognini (6) 3:6, 6:3, 6:1
Dominic Thiem (1) – Andy Murray 6:2, 7:6 (3)
Stefanos Tsitsipas (3) – John Isner 7:6 (3), 6:3

 

ATP Tokio

Pondelok: Postup Pouilleho aj Čiliča

1. kolo
J. Nišioka – J. Sousa 7:5, 6:3

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

G. Soeda – J-L Struff 4:6, 7:6 (4), 6:3,
L. Pouille – H. Hurkacz 6:4, 6:3
M. Čilič – J. Sugita 6:4, 6:4
H. Chung – L. Sonego 3:6, 6:3, 6:4

Štvorhra
N. Djokovič/F. Krajinovič – M. Pavič/B. Soares 2:6, 6:, 4:10

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Utorok: Prekvapenie na úkor 2. nasadeného Čoriča, končia aj Fritz a Paire

1. kolo
N. Djokovič – A. Popyrin 6:4, 6:2

363515426

R. Albot – F. Krajinovič 6:3, 7:5
J. Thompson – J. Londero 6:3, 3:6, 6:3
D. Shapovalov – M. Kecmanovič 6:4, 6:4
T. Daniel – B. Čorič 6:4, 4:6, 7:6 (5)
G. Simon – P. Andujar 6:4, 6:0
R. Opelka – T. Fritz 6:3, 6:4,
J. Učijama – B. Paire 6:2, 6:2

Streda: Djokovič a Pouille vo štvrťfinále

1. kolo
David Goffin – Pablo Carreňo Busta 1:6, 7:6 (8), 6:0
John Millman – Adrian Mannarino 4:6, 6:3, 6:4
Lloyd Harris – Alex De Minaur 6:3, 6:7 (6), 7:6 (8)

2. kolo
Jasutaka Učijama – Radu Albot 6:7 (2), 6:3, 6:4

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Novak Djokovič – Go Soeda 6:3, 7:5

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Lucas Pouille – Jošihito Nišioka 6:1, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Reilly Opelka – Gilles Simon 7:6 (4), 7:6 (2)

Štvrtok: Goffin vyradil Shapovalova, Čilič končí

2. kolo
David Goffin – Denis Shapovalov 7:6 (5), 7:6 (2)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Hyeon Chung – Marin Čilič 6:4, 3:6, 6:1
John Millman – Lloyd Harris 6:3, 6:2
Taro Daniel – Jordan Thompson 6:4, 7:6 (4)

Piatok: Djokovič hladko do semifinále, jeho súperom Goffin

Štvrťfinále
David Goffin (3) – Hyeon Chung 6:2, 6:2

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Novak Djokovič (1) – Lucas Pouille (5) 6:1, 6:2
Reilly Opelka – Jasutaka Učijama6:3, 6:3
John Millman – Taro Daniel 6:4, 6:0