Muži i ženy zabojujú o titul v Eastbourne, ponúkneme vám aj turnaj z Antalye

Svetový tenis na obrazovkách DIGI SPORT pokračuje tento týždeň prenosmi z turnajov WTA Premier Tour Eastbourne, ATP 250 Series Eastbourne, ATP 250 Series Antalya.

Priame prenosy – Sobota 29.6.

WTA Premier Tour – Eastbourne finále od 13:30 na DS5

Kar. Plíšková A. Kerberová (komentuje D. Pavlík)

ATP 250 Series Eastbourne finále od 16:00 na DS2

Taylor FRITZ – Sam QUERREY (komentuje D. Pavlík)

Výsledky

WTA Eastbourne

Pondelok
M. Vondroušová (13) – Saj-Saj Čeng 6:2, 6:3
O. Jabeurová – J. Rodinová 1:6, 7:6 (3), 7:5
J. Putincevová – D. Rose Collinsová 5:0 – Collinsová skreč
J. Ostapenková – M. Buzarnescuová 6:4, 6:4
D. Gavrilovová – V. Golubicová (9) 6:0, 6:7 (2), 7:6 (6)
C. Wozniacka (11) – K. Flipkensová 6:3, 6:4
T. Zidanšeková (Slov.) – C. Suarezová Navarrová 4:6, 7:5, 7:5
Hsieh Su-Wei – C. Giorgiová 6:3, 4:6, 6:4
Kar. Plíšková (2) – M. Gasparjanová 6:3, 6:3

Utorok
B. Benčičová (10) – V. Kudermetovová 6:3, 6:4
K. Bertensová (3) – J. Putincevová (Kaz.) 6:4, 6:1
S. Stosurová – S. Keninová 6:2, 6:3
O. Jabeurová – M. Minellová 2:6, 6:2, 6:1
L. Curenková – Z. Diyasová 6:2, 6:2
P. Hercogová – B. Strýcová 7:6 (3), 0:1 – skreč Strýcová
A. Cornetová – J. Svitolinová (5) 6:3, 7:6 (3)
A-L. Friedsamová – A. Kontaveitová (16) 6:3, 6:4
Šuaj Čang – D. Gavrilovová 6:3, 6:1
E. Mertensová – M. Vondroušová (13) 6:1, 5:7, 6:2
J. Kontová (14) – M. Sakkariová 6:4, 7:6 (4)
R. Petersonová – L. Curenková 7:6 (6), 6:4
A. Sobolenková (8) – T. Zidanšeková 6:2, 6:3
A. Kerberová (4) – S. Stosurová 6:4, 6:4
J. Ostapenková – S. Stephensová (7) 1:6, 6:0, 6:3
S. Halepová (6) – Su-Wei Hsieh 6:2, 6:0
J. Alexandrovová – B. Benčičová (10) 6:7 (6), 6:2, 6:3
C. Wozniacka (11) – A. Petkovicová 6:4, 6:4

Streda
Ons Jabeurová – Johanna Kontová (14) 6:3, 6:2
Alize Cornetová – Šuaj Čang 6:2, 6:2
Angelique Kerberová (4) – Rebecca Petersonová 7:6 (4), 6:0
Karolína Plíšková (2) – Elise Mertensová 6:1, 6:2
Jekaterina Alexandrovová – Jelena Ostapenková 6:3, 2:1 – skreč Ostapenková
Kiki Bertensová (3) – Anna-Lena Friedsamová 6:3, 6:3
Simona Halepová (6) – Polona Hercogová6:1, 4:6, 6:3

Aryna Sabalenková (8) – Caroline Wozniacka (11) 2:6, 6:4, 7:6 (5)

Štvrtok
Ons Jabeurová – Alize Cornetová 1:6, 7:5, 6:3
Kiki Bertensová (3) – Arina Sobolenková (8) 6:4, 3:6, 6:4
Angelique Kerberová (4) – Simona Halepová (6) 6:4, 6:3

Karolína Plíšková (2) – Jekaterina Alexandrovová 6:2, 6:0

Piatok
Angelique Kerberová (4) – Ons Jabeurová bez boja, Jabeurová nenastúpila
Karolína Plíšková (2) – Kiki Bertensová (3) 6:1, 6:2

ATP Eastbourne

Štvrtok
Sam Querrey – Fernando Verdasco (5) 7:6 (4), 6:2
Kyle Edmund (3) – Daniel Evans 1:6, 6:3, 6:4
Thomas Fabbiano – Gilles Simon (6) 6:4, 6:3
Taylor Fritz – Hubert Hurkacz 6:4, 7:6 (5)

Piatok
Sam Querrey – Thomas Fabbiano 6:3, 6:7 (4), 6:3
Taylor Harry Fritz- Kyle Edmund (3) 7:6 (8), 6:3

ATP Antalya
Miomir Kecmanovič – Viktor Troicki 6:3, 6:4
Jordan Thompson (3) – Damir Džumhur (5) 7:5, 1:0, skreč Džumhur
Lorenzo Sonego – Adrian Mannarino (2) 3:6, 7:6 (3), 6:3
Pablo Carreno-Busta (4) – Bernard Tomic 6:7 (7), 6:4, 6:4