Svetový tenis v Šanghaji a Hong Kongu

Tenisový október pokračuje počas tohto týždňa turnajmi ATP Masters 1000 Šanghaj a WTA International Hong Kong.

Nedeľa 14.10.

ATP Masters 1000 Šanghaj finále
10:30 DS3 Borna Čorič – Novak Djokovič (komentuje D. Pavlík)

WTA International Hong Kong finále
10:00 DS5 D. Jastremská – Q. Wangová (komentuje M. Mažec)

WTA Tianjin Open finále
08:00 DS1 Kar. Plíšková – C. Garciová 

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.


PONDELOK 8.10.

ATP Masters 1000 Šanghaj
07:00 DS3 Matthew EBDEN – Frances TIAFOE (komentuje T. Bahník)
09:00 DS3 Gael MONFILS – Stefanos TSITSIPAS (komentuje T. Bahník)
12:00 DS3 Stan WAWRINKA – Borna ČORIČ (komentuje M. Vaňous)
14:00 DS3 Bradley KLAHN – Nick KYRGIOS (komentuje M. Vaňous)

WTA International Hong Kong
13:00 DS5 K. Kučová – J. Ostapenková (komentuje M. Petro)

UTOROK 9.10.

ATP Masters 1000 Šanghaj
07:00 DS3 Leonardo MAYER – Richard GASQUET  (komentuje T. Bahník)
09:00 DS3 Denis ŠAPOVALOV – Nikoloz BASILAŠVILI  (komentuje T. Bahník)
12:00 DS3 Jeremy CHARDY – Novak DJOKOVIČ (komentuje M. Petro)
14:00 DS3 Bradley KLAHN – Borna ČORIČ  (komentuje M. Petro)

Extra GO
07:00 DS6 ATP Masters 1000 Šanghaj

Streda 10.10.

ATP Masters 1000 Šanghaj
07:00 DS3 Nikoloz BASILAŠVILI – Alexander ZVEREV   (komentuje M. Petro)
09:00 DS3 Juan Martin DEL POTRO – Richard GASQUET  (komentuje M. Petro)
12:00 DS3 Yibing WU – Kei NISHIKORI  (komentuje M. Vaňous)
14:00 DS3 Roger FEDERER – Daniil MEDVEDEV   (komentuje M. Vaňous)

WTA International Hong Kong
09:00 DS5 V. Tomova – K. Kučová

Extra GO
07:00 DS6 ATP Masters 1000 Šanghaj

Štvrtok 11.10.

ATP Masters 1000 Šanghaj
07:00 DS3 Alex DE MINAUR – Alexander ZVEREV  (komentuje M. Vaňous)
09:00 DS3 Marco CECCHINATO – Novak DJOKOVIČ (komentuje M. Vaňous)
12:00 DS3 Roger FEDERER – Roberto BAUTISTA AGUT  (komentuje M. Petro)
14:00 DS3 Juan Martin DEL POTRO – Borna ČORIČ    (komentuje M. Petro)

Extra GO
07:00 DS6 ATP Masters 1000 Šanghaj

Piatok 12.10.

ATP Masters 1000 Šanghaj štvrťfinále
07:00 DS3 Kyle EDMUND – Alexander ZVEREV (komentuje M. Petro)
09:00 DS3 Kevin ANDERSON – Novak DJOKOVIČ (M. Petro)
12:00 DS3 Borna ČORIČ – Matthew EBDEN (M. Vaňous)
14:00 DS3 Roger FEDERER – Kei NIŠIKORI (M. Vaňous)

WTA International Hong Kong štvrťfinále
08:00 DS5 D. Jastremská – K. Kučová (komentuje T. Bahník)
10:00 DS5 D. Gavrilovová – S. Žangová T. Bahník)
12:00 DS5 G. Muguruzová – L. Kumkhumová (M. Mažec)
13:00 DS5 J. Svitolinová – Q. Wangová (M. Mažec)