Svetový tenis z Halle, Queen`s Clubu a Birminghamu

Počas tohto týždňa sa môžete tešiť na priame prenosy zo štyroch rôznych turnajov. Od pondelka budeme sledovať dianie v Halle, Queen`s Clube a Birminghame a cez víkend k nim pribudne aj podujatie WTA International Mallorca.

Nedeľa 23.6.

ATP 500 Series Halle od 13:00 na DS3
Finále
Roger Federer – David Goffin (komentuje M. Vaňous)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

ATP 500 Series Queen’s Club od 14:30 na DS2
Finále
Gilles Simon – Feliciano Lopez (M. Petro)

WTA Premier Tour Birmingham od 14:00 na DS5
Finále
J. Goergesová – A. Bartyová (D. Pavlík)

WTA International – Mallorca od 16:30 na DS5
Finále
S. Keninová – B. Benčičová (M. Mažec)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.


Výsledky

ATP Halle

1. kolo
Steve Johnson (USA) – Philipp Kohlschreiber (Nem.) 6:3, 6:3
Radu Albot (Mold.) – Matthew Ebden (Austr.) 5:7, 6:1, 6:4
Pierre-Hugues Herbert (Fr.) – Gael Monfils (5-Fr.) 7:6 (6), 6:4

Joao Sousa (Port.) – Hubert Hurkacz (Poľ.) 7:6 (3), 6:1
Karen Chačanov (3-Rus.) – Miomir Kecmanovič (Srb.) 7:6 (5), 6:4
Alexander Zverev (2-Nem.) – Robin Haase (Hol.) 6:4, 7:5

Roger Federer (1-Švajč.) – John Millman (Austr.) 7:6 (1), 6:3
Matteo Berrettini (Tal.) – Nikoloz Basilašvili (6-Gruz.) 6:4, 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (Fr.) – Benoit Paire (Fr.) 6:4, 7:5

Andreas Seppi (Tal.) – Mats Moraing (Nem.) 6:4, 7:6 (4)
Sergij Stachovskij (Ukr.) – Rudolf Molleker (Nem.) 3:6, 7:6 (6), 6:2
Borna Čorič (4-Chor.) – Jaume Munar (Šp.) 7:6 (2), 6:3
Roberto Bautista Agut (7-Šp.) – Taylor Harry Fritz (USA) 7:6 (10), 6:0
David Goffin (Belg.) – Guido Pella (8-Arg.) 6:1, 6:1
Jan-Lennard Struff (Nem.) – Láslo Djere (Srb.) 6:4, 6:4
Richard Gasquet (Fr.) – Peter Gojowczyk (Nem.) 6:3, 6:4

2. kolo
David Goffin (Belg.) – Radu Albot (Mold.) 4:6, 6:4, 6:3
Karen Chačanov (3-Rus.) – Jan-Lennard Struff (Nem.) 6:3, 3:6, 6:4
Pierre-Hugues Herbert (Fr.) – Sergij Stachovskij (Ukr.) 2:6, 7:6 (2), 6:4
Borna Čorič (4-Chor.) – Joao Sousa (Portug.) 7:6 (4), 5:7, 7:6 (4)

Matteo Berrettini (Tal.) – Andreas Seppi (Tal.) 4:6, 6:3, 6:2
Roberto Bautista Agut (7-Šp.) – Richard Gasquet (Fr.) 6:1, 6:4
Alexander Zverev (2-Nem.) – Steve Johnson (USA) 6:3, 7:5
Roger Federer (1-Švaj.) – Jo-Wilfried Tsonga (Fr.) 7:6 (5), 4:6, 7:5

Štvrťfinále:
Matteo Berrettini (Tal.) – Karen Chačanov (3-Rus.) 6:2, 7:6 (4)
David Goffin (Belg.) – Alexander Zverev (2-Nem.) 3:6, 6:1, 7:6 (3)
Pierre-Hugues Herbert (Fr.) – Borna Čorič (4-Chor.) 7:5, Čorič skrečoval
Roger Federer (1-Švaj.) – Roberto Bautista Agut (7-Šp.) 6:3, 4:6, 6:4

Semifinále:
David Goffin (Belg.) – Matteo Berrettini (Tal.) 7:6 (4), 6:3
Roger Federer (1-Švaj.) – Pierre-Hugues Herbert (Fr.) 6:3, 6:3

ATP Queens

1. kolo
Daniil Medvedev (4-Rus.) – Fernando Verdasco (Šp.) 6:2, 6:4
Diego Schwartzman (Arg.) – Alexander Bublik (Kaz.) 6:2, 6:3
Marin Čilič (5-Chorv.) – Christian Garin (Čile) 6:1, 7:6 (5)
Nicolas Mahut (Fr.) – Frances Tiafoe (USA) 6:3, 7:6 (5)
Kevin Anderson (2-JAR) – Cameron Norrie (V. Brit.) 4:6, 7:6 (5), 6:4
Gilles Simon (Fr.) – James Ward (V. Brit.) 3:6, 6:3, 7:6 (2)
Juan Martin del Potro (3-Arg.) – Denis Shapovalov (Kan.) 7:5, 6:4
Jeremy Chardy (Fr.) – Michail Kukuškin (Kaz.) 6:1, 6:3
Feliciano Lopez (Šp.) – Márton Fucsovics (Maď.) 6:7 (4), 6:3, 6:4
Aljaž Bedene (Slov.) – Alex De Minaur (Aus.) 3:6, 6:4, 6:4
Stan Wawrinka (7-Švaj.) – Daniel Evans (V. Brit.) 6:3, 6:4
Lucas Pouille (Fr.) – Jay Clarke (V. Brit.) 7:6 (2), 6:1
Miloš Raonič (6-Kan.) – Marco Cecchinato (Tal.) 6:3, 6:2

Diego Schwartzman (Arg.) – Marin Čilič (5-Chorv.) 6:4, 6:4
Gilles Simon (Fr.) – Kevin Anderson (2-JAR) 6:1, 4:6, 6:4
Nicolas Mahut (Fr.) – Stan Wawrinka (7-Švaj.) 3:6, 7:5, 7:6 (2)
Daniil Medvedev (4-Rus.) – Lucas Pouille (Fr.) 7:6 (9), 6:7 (5), 6:4
Miloš Raonič (6-Kan.) – Aljaž Bedene (Slov.) 6:3, 7:6 (3)
Stefanos Tsitsipas (1-Gr.) – Jeremy Chardy (Fr.) 4:6, 7:6 (0), 7:6 (4)
Felix Auger-Aliassime (8-Kan.) – Nick Kyrgios (Aus.) 6:7, 7:6, 7:5

Štvrťfinále
Daniil Medvedev (4-Rus.) – Diego Schwartzman (Arg.) 6:2, 6:2
Felix Auger-Aliassime (8-Kan.) – Stefanos Tsitsipas (1-Gréc.) 7:5, 6:2
Gilles Simon (Fr.) – Nicolas Mahut (Fr.) 7:6 (5), 5:7, 7:6 (3)
Feliciano Lopez (Šp.) – Miloš Raonič (6-Kan.) 4:6, 6:4, 7:6 (5)

Semifinále
Gilles Simon (Fr.) – Daniil Medvedev (4-Rus.) 6:7 (4), 6:4, 6:3
Feliciano Lopez (Šp.) – Felix Auger-Aliassime (8-Kan.) 6:7 (3), 6:3, 6:4

WTA Birmingham

1. kolo
Margarita Gasparjanovová (Rus.) – Jelina Svitolinová (4-Ukr.) 6:3, 3:6, 6:4
Su-Wei Hsieh (Taiw.) – Aryna Sobolenková (5-Biel.) 6:3, 2:6, 7:6 (1)
Barbora Strýcová (ČR) – Heather Watsonová (V. Brit.) 3:6, 6:3, 6:4
Johanna Kontová (7-V. Brit.) – Anett Kontaveitová (Est.) 6:4, 6:2
Jevgenija Rodinová (Rus.) – Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:2, 2:6, 6:4
Karolína Plíšková (3-ČR) – Mihaela Buzarnescuová (Rum.) 6:3, 6:4
Naomi Osaková (1-Jap.) – Maria Sakkariová (Gr.) 6:1, 4:6, 6:3

Julia Görgesová (8-Nem.) – Dajana Jastremská (Ukr.) 3:6, 6:4, 6:3
Petra Martičová (Chor.) – Jekaterina Alexandrovová (Rus.) 6:3, 7:5
Julia Putincevová (Kaz.) – Harriet Dartová (V. Brit.) 6:1, 6:4
Jelena Ostapenková (Lot.) – Iga Swiateková (Poľ.) 6:0, 6:2
Kristýna Plíšková (ČR) – Viktorija Tomovová (Bul.) 6:3, 6:4
Jennifer Bradyová (USA) – Lessia Curenková (Ukr.) 6:3, 6:3
Ashleigh Bartyová (2-Austr.) – Donna Vekičová (Chor.) 6:3, 6:4

Čchiang Wang (6-Čína) – Lauren Davisová (USA) 6:3, 6:2
Venus Williamsová (USA) – Alexandra Sasnovičová (Biel.) 6:3, 6:4

2. kolo
Barbora Strýcová (ČR) – Su-Wei Hsieh (Taiw.) 7:6 (3), 6:3

Jelena Ostapenková (Lot.) – Johanna Kontová (7-V. Brit.) 6:3, 6:4

Petra Martičová (Chor.) – Margarita Gasparjanová (Rus.) 6:3, 7:6 (4)
Kristýna Plíšková (ČR) – Karolína Plíšková (3-ČR) 6:2, 3:6, 7:6 (7)

Ashleigh Bartyová (2-Aus.) – Jennifer Bradyová (USA) 6:3, 6:1

Julia Putincevová (Kaz.) – Naomi Osaková (1-Jap.) 6:2, 6:3

Julia Görgesová (8-Nem.) – Jevgenija Rodinová (Rus.) 6:4, 6:3

Venus Williams (USA) – Čchiang Wang (6-Čín.) 6:3, 6:2


Štvrťfinále
Barbora Strýcová (ČR) – Kristýna Plíšková (ČR) 6:2, 6:4
Petra Martičová (Chor.) – Jelena Ostapenková (Lot.) 6:7 (4), 7:5, 6:1
Ashleigh Bartyová (2-Austr.) – Venus Williamsová (USA) 6:4, 6:3
Julia Görgesová (8-Nem.) – Julia Putincevová (Kaz.) 6:3, 6:2

Semifinále
Ashleigh Bartyová (2-Aust.) – Barbora Strýcová (ČR) 6:4, 6:4
Julia Görgesová (8-Nem.) – Petra Martičová (Chor.) 6:4, 6:3