V Hamburgu v pozícii obhajcu Basilašvili, ženy sa predstavia v Jurmale i v Palerme

Dominic Thiem, Alexander Zverev, Fabio Fognini, minuloročný víťaz Nikoloz Basilašvili, Laslo Djere, Benoit Paire, Jan-Lennard Struff, či Phillip Kohlschreiber patria medzi hlavných favoritov na celkový triumf na turnaji ATP v Hamburgu.

O možnosť zdvihnúť nad hlavu trofej však zabojujú aj ďalší hráči.

Priame prenosy – NEDEĽA 28.7.

ATP 500 Series Hamburg finále od 12:00 na DS3

Andrey RUBLEV – Nikoloz BASILAŠVILI (komentuje M. Petro)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

WTA International Jurmala finále od 18:00 na DS 5

A. Sevastovová – K. Kawová –  (D. Kríž)

WTA International Palermo finále od 19:30 na DS 5
K. Bertensová – J. B. Teichamnn (M. Mažec)

Výsledky ATP 500 Series Hamburg

1.kolo

Martin Kližan – Daniel Altmaier 6:2, 6:2
Márton Fucsovics – Philipp Kohlschreiber 6:3, 6:0
Andrej Rublev – Christian Garín (8) 6:4, 7:6 (5)
Rudolf Molleker – Leonardo Mayer 7:6 (8), 6:4
Jeremy Chardy – Benoit Paire (5) 6:7 (4), 7:5, 6:3
Jan-Lennard Struff (7) – Thiago Monteiro 6:1, 6:3
Nikolos Basilašvili (4) – Hugo Dellien 6:4, 6:3
Casper Ruud – Robin Haase 6:3, 3:6, 6:1
Richard Gasquet – Sumit  Nagal 6:2, 7:6 (2)
Dominic Thiem (1) – Pablo Cuevas 6:3, 7:6(3)
Pablo Carreno-Busta – Yannick Hanfmann 7:6 (5), 6:4
Juan Ignacio Londero  – Alejandro Davidovich Fokina 6:3, 6:2
Alexander Zverev (2) – Nicolas Jarry 6:4, 6:2
Filip Krajinovič – Laslo Djere (6) 6:3, 6:3
Fabio Fognini (3) – Julian Lenz 6:4, 6:4
Federico Delbonis – Marco Cecchinato 6:7 (5), 7:6 (3), 6:2

2.kolo

Andrej Rublev – Casper Ruud 3:6, 7:5, 6:3
Jeremy Chardy – Richard Gasquet 7:6 (5), 7:5
Thomas Fabbiano – Lorenzo Sonego 7:6 (2), 3:6, 6:1
Dominic Thiem – Márton Fucsovics 7:5, 6:1
Nikoloz Basilašvili – Juan Londero 6:4, 3:6, 6:3
Filip Krajinovič – Martin Kližan 6:7 (6), 7:5, 6:1
Alexander Zverev – Federico Delbonis 6:4, 7:6 (2)
Pablo Carreňo-Busta – Jan-Lennard Struff 6:1, 7:6 (4)
Fabio Fognini – Rudolf Molleker 7:5, 6:4

Štvrťfinále

Nikoloz Basilašvili (4) – Jérémy Chardy 6:2, 6:3
Andrej Rublev – Dominic Thiem (1) 7:6 (3), 7:6 (5)
Alexander Zverev (2) – Filip Krajinovič 2:6, 7:5, 6:2
Pablo Carreno-Busta – Fabio Fognini (3) 3:6, 6:2, 7:6 (4)

Semifinále

Nikoloz Basilašvili (4) – Alexander Zverev (2) 6:4, 4:6, 7:6 (5)
Andrej Rublev – Pablo Carreno Busta 4:6, 7:5, 6:1

Výsledky 1. kola WTA International Jurmala

2.kolo

Anastasia Potapovová (6-Rus.) – Diana Marcinkevičová 6:1, 4:6, 6:2
Irina Maria Barová – Valentina Ivachnenková 7:6 (6), 3:6, 6:1
Nina Stojanovičová – Paula Ormaecheaová 6:0, 6:3
Bernarda Perová – Jelena Rybakinová 4:6, 6:0, 6:2

Štvrťfinále

Anastasia Potapovová (6) – Patricia Maria Tigová 6:4, 0:6, 6:4
Katarzyna Kawaová – Chloe Paquetová 6:2, 6:2
Anastasija Sevastovová (1) – Irina Maria Barová 7:6 (3), 6:2
Bernarda Perová – Nina Stojanovičová 4:6, 6:4, 6:3

Semifinále

Katarzyna Kawová – Bernarda Perová 6:2, 6:3,
Anastasija Sevastovová (1) – Anastasia Potapovová (6) 6:4, 6:2

Výsledky 1. kola WTA International Palermo

2.kolo

Arantxa Rusová – Viktória KUŽMOVÁ (3) 6:4, 6:4
Paula Badosa Gibertová  – Fanny Stollárová 6:1, 6:3
Kiki Bertensová (1) – Aleksandra Kruničová 6:3, 6:1
Jasmine Paoliniová – Irina-Camelia Beguová 6:4, 5:7, 7:6 (4)

Štvrťfinále

Jil Belen Teichmannová (8) – Anna-Lena Friedsamová 6:0, 1:0 – skreč Friedsamová
Paula Badosová Gilbertová – Arantxa Rusová 6:2, 6:1

Semifinále

Jil Belen Teichmannová (8-Švajč.) – Ľjudmila Samsonovová (Rus.) 6:3, 6:1
Kiki Bertensová (1) – Paula Badosová (Šp.) 6:1, 7:5