Federer vo finále proti Dimitrovovi, Kvitová vyzve Muguruzovú

Tenisoví fanúšikovia si počas nasledujúcich dní prídu na DIGI Sport opäť na svoje, na programe sú turnaje ATP v Rotterdame a WTA v Dauhe.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

NEDEĽA
WTA Premier Tour Dauha – finále na DS4
od cca 16:00 G. Muguruzová – P. Kvitová (komentuje Pavlík)

ATP 500 Series Rotterdam – finále na DS2
od cca 15:30 G. Dimitrov – R. Federer (komentuje Vaňous)


PONDELOK
WTA Premier Tour Dauha od cca 10:00 na DS4
10:00 D. Cibulková – A. Pavľučenkovová (komentuje Vaňous)
C. Bellisová – D. Kasatkinová (komentuje Vaňous)
E. Vesninová – A. Blinkovová (komentuje Vaňous)
M. Niculescuová – M. Šarapovová (komentuje Mažec)
M. Barthelová – A. Radwanska (komentuje Mažec)
N. Osakaová – K. Siniaková (komentuje Mažec)

ATP 500 Series Rotterdam na DS2
od cca 12:30 M. Kližan – F. Lopez (komentuje Benček)
T. Berdych – M. Zverev (komentuje Benček)
od cca 19:30 A. Zverev – D. Ferrer (komentuje Petro)
J. Sousa – A. Seppi (komentuje Petro)

UTOROK
WTA Premier Tour Dauha
od cca 10:00 DS4 Q. Wangová – M. Keysová (komentuje Gális)
DS4 S. Pengová – K. Mladenovičová (komentuje Gális)
DS4 C. Buyukakcayová – P. Kvitová (komentuje Gális)
DS4 F. Al Nabhaniová – M. Rybáriková (komentuje Mažec)
od cca 17:00 DS5 J. Goergesová – L. Safářová (komentuje Mažec)
DS5 C. Garciová – D. Cibulková (komentuje Mažec)

ATP 500 Series Rotterdam na DS2
od cca 11:00 P. Kohlschreiber – K. Chačanov (komentuje Vaňous)
D. Medvedev – G. Muller (komentuje Vaňous)
B. Paire – D. Goffin (komentuje Vaňous)
od cca 19:30 T. Griekspoor – S. Wawrinka (komentuje Petro)
F. Auger Aliassime – F. Krajinovic (komentuje Petro)

STREDA
WTA Premier Tour Dauha
od cca 10:00 DS4 E. Svitolinová – M. Vondroušová (komentuje Gális)
A. Radwanska – P. Kvitová (komentuje Gális)
E. Makarovová – S. Halepová (komentuje Gális)
C. Wozniacka – C. Witthoeftová (komentuje Mažec)
od cca 17:30 DS5 M. Niculescuová – M. Rybáriková (komentuje Mažec)
Kar. Plíšková/A. Cornetová – M. Buzarnescuová/J. Ostapenková (komentuje Mažec)

ATP 500 Series Rotterdam na DS2
od cca 11:00 L. Pouille – A. Rublev (komentuje Vaňous)
R. Haase – T. de Bakker (komentuje Vaňous)
Y. Sugita – G. Dimitrov (komentuje Vaňous)
od cca 19:30 R. Federer – R. Bemelmans (komentuje Petro)
A. Zverev – A. Seppi (komentuje Petro)

ŠTVRTOK
WTA Premier Tour Dauha od cca 12:00 na DS4

S. Cirsteaová – G. Muguruzová (komentuje Mažec)
Kar. Plíšková – C. Bellisová (komentuje Mažec)
A. Sevastovová – S. Halepová (komentuje Pavlík)
C. Wozniacka – M. Niculescuová (komentuje Pavlík)
J. Kontaová – A. Kerberová (komentuje Pavlík)

ATP 500 Series Rotterdam na DS2
od cca 11:00 A. Rublev – D. Džumhur (komentuje Vaňous)
P. H. Herbert – D. Medvedev (komentuje Vaňous)
G. Dimitrovič – F. Krajnovič (komentuje Vaňous)
od cca 19:30 R. Federer – P. Kohlschreiber (komentuje Benček)
R. Haase – T. Griekspoor (komentuje Benček)

PIATOK
WTA Premier Tour Dauha štvrťfinále na DS4
od cca 13:30 C. Garciová – G. Muguruzová (komentuje Mažec)
C. Bellisová – S. Halepová (komentuje Mažec)
C. Wozniacka – A. Kerberová (komentuje Pavlík)
od cca 18:00 P. Kvitová – J. Goergesová (komentuje Pavlík)

ATP 500 Series Rotterdam štvrťfinále na DS2
od cca 12:30 T. Berdych – D. Goffin (komentuje Petro)
A. Rublev – G. Dimitrov (komentuje Petro)
od cca 19:30 R. Federer – R. Haase (komentuje Vaňous)
A. Seppi – D. Medvedev (komentuje Vaňous)

SOBOTA
WTA Premier Tour Dauha na DS4
od cca 15:00 G. Dabrowski/J. Ostapenko – B. Krejčíková/K. Siniaková (komentuje Pavlík)
od cca 17:00 C. Wozniacka – P. Kvitová (komentuje Pavlík)

ATP 500 Series Rotterdam semifinále na DS2
od cca 15:00 D. Goffin – G. Dimitrov (komentuje Vaňous)
od cca 19:30 R. Federer – A. Seppi (komentuje Vaňous)