Ženy zabojujú o celkový triumf v San José a Washingtone

Počas tohto týždňa môžete sa vo vysielaní DIGI SPORT sledovať tenisové zápolenia aj na turnaji WTA Premier Tour San José, kde medzi najväčšie favoritky patria Svitolinová, Sabolenková, Mertesová, Anisimová, Suárez-Navarrová, či Sakkariová.

Priame prenosy nedeľa 4.8. od 20:00 na DS5

WTA International –  Washington finále

S. Zhengová – A. Sabalenková (D. Pavlík)

WTA Premier Tour – San José finále

J. Pegulová – C. Giorgiová (D. Kríž)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Výsledky

WTA Premier Tour – San José

1. kolo
Majo Hibiová – Timea Babosová 6:2, 3:6, 7:6 (3)
Kristie Ahnová – Ajla Tomljanovičová 6:3, 4:6, 6:4
Carla Suarezová Navarrová – Magda Linettová 6:3, 6:3
Maria Sakkariová – Jekaterina Alexandrovová 6:1, 6:4
Coco Vandewegheová – Marie Bouzková 6:2, 6:4
Darja Kasatkinová – Mihaela Buzarnescuová 6:2, 6:2
Čeng Saj-saj (Čína) – Heather Watsonová (V.Brit.) 6:3, 6:1
Danielle Collinsová – Čang Šuaj 6:4, 5:7, 6:2
Donna Vekičová – Misaki Doiová 6:4, 3:6, 6:4
Viktoria Azarenková – Harmony Tanová 6:2, 6:4
Bethanie Matteková-Sandsová – Venus Williamsová 6:7 (4), 6:3, 6:1
Madison Brengleová – Andrea Petkovičová 6:0, 6:3

2. kolo

Jelina Svitolinová (1) – Darja Kasatkinová  6:3, 6:1
Maria Sakkariová (7) – Majo Hibinová 4:6, 6:4, 6:2
Arina Sobolenková (2) – Coco Vandewegheová6:3, 6:3
Carla Suarezová Navarrová (6) – Bethanie Matteková-Sandsová 3:6, 6:1, 6:2
Amanda Anisimovová (4) – Madison Brengleová 6:2, 6:2
Donna Vekičová (5) – Victoria Azarenková 6:4, 6:3
Kristie Ahnová – Elise Mertensová (3) 6:3, 6:3

Štvrťfinále

C. Suárezová Navarrová (6) – A. Sabalenková (2) 6:3, 2:6, 4:6
E. Svitolinová (1) – M. Sakkariová (7) 6:1, 6:7 (3), 3:6

D. Vekičová (5) – K. Ahnová 7:5, 6:0

A. Anisimovová (4) – S. Zhengová 7:5, 5:7, 4:6

Semifinále

J. Pegulová – A. Kalinskayová 6:3, 3:6, 6:1
C. Giorgiová – C. McNallyová 7:6 (5), 6:2

WTA International –  Washington

 2. kolo

Catherine McNallyová  – Christina McHaleová 6:3, 1:6, 6:3
Zarina Dijasová  – Lesia Curenková (5) 6:4, 6:4
Hsieh Su-Wei (4) – Varvara Gračevová  7:5, 4:6, 7:6 (6)
Čeng Saj-saj – Danielle Rose Collinsová (8) 6:2, 6:0

Štvrťfinále

Camila Giorgiová – Zarina Dijasová 6:3, 6:2
Jessica Pegulová – Lauren Davisová 6:2, 7:6 (2)
Anna Kalinská – Kristina Mladenovicová 6:4, 4:6, 6:2
Catherine McNallyová – Su-Wei Hsieh (4) 6:4, 6:3

S. Zhengová – M. Sakkariová 7:6 (5), 6:2
D. Vekičová – A. Sabalenková 6:4, 6:3